Różnego rodzaju ubieranki, klocki drewniane, pacynki czy puzzle drewniane to zabawki, które poza dostarczeniem dziecku mnóstwa frajdy spełniają także dodatkowe funkcje. Nauka przez zabawę jest dla maluchów bardzo skuteczna. Chętniej podejmują one wysiłek, potrafią dłużej się skupić i lepiej przyswajać nowe umiejętności. Jako rodzic z zadowoleniem będziesz obserwować, jak twoje dziecko uczy się rozwiązywać problemy i radzić sobie z przeszkodami. Pomoże to poprawić jego koncentrację i rozwinąć kreatywne myślenie co przełoży się na późniejsze rezultaty w nauce. Zabawki terapeutyczne znajdziesz w ofercie sklepu online Edukatorek. Nasze zabawki bawią, rozwijają, inspirują i edukują!

Zabawki edukacyjne – szeroki wybór artykułów

W naszym sklepie znajdziesz zabawki, które spełnią potrzeby każdego dziecka, niezależnie od jego wieku. Nasi klienci to szczęśliwe dzieci i usatysfakcjonowani rodzice. Znajdziesz tu wiele kategorii zabawek takich jak:

  • zabawki tradycyjne,
  • puzzle i układanki, 
  • gry,
  • artykuły plastyczne,
  • muzyka i instrumenty,
  • książki, książeczki,
  • zabawki edukacyjne,
  • dziecięce pasje.

Zabawki edukacyjne, wspomogą naukę alfabetu, cyferek, kolorów, kształtów, znaków drogowych i nazw zwierząt a poprzez Interesujące formy i żywe kolory dostarczają frajdy, umożliwiając efektywną i efektowną zabawę. Dla starszych dzieci posiadamy w ofercie o zabawki uczące, chociażby przedsiębiorczości takie jak  drewniane kasy „fiskalne” i liczydła czy żetony symulujące pieniądze. Zabawki te nie tylko uczą logicznego myślenia, ale i ćwiczą pamięć oraz koncentrację.

Wyprawka dla niemowlaka – od pieluszek aż po mebelki

Nie zapominamy również o świeżo upieczonych rodzicach. Najmłodszym bobasom trzeba oczywiście zapewnić wyprawkę. Wszystko, czego może potrzebować niemowlak również znajdziesz u nas. Przeróżne zabawki: piłeczki do nauki chwytania, gryzaki w postaci zwierzątek czy przytulanki znajdziesz na stronie https://edukatorek.pl/296-wyprawka-dla-noworodka. Zapraszamy !