Moda na retro powróciła już dawno temu. Nie tylko, jeśli chodzi o modę ubraniową. Również, jeżeli chodzi o wnętrza – te domowe i firmowe. To właśnie dlatego tak duża ilość osób chce, aby w ich domach zagościła mala kuchnia vintage. 

Kolorowa, mala kuchnia vintage

Jednym z wyróżników tego stylu jest kolor. Tak, jak najbardziej są to pomieszczenia kolorowe, ale należy zdawać sobie sprawę z tego, że są to ściśle określone kolory. Mowa tutaj o rozbielonych pastelach lub wręcz odwrotnie – o soczyście nasyconych kolorach, do których zalicza się błękitny, limonkowy, soczysty zielony, pomarańczowy. Nie oznacza to oczywiście tego, że trzeba zdecydować się na wszystkie te propozycje w jednym pomieszczeniu. Wręcz jest to zakazane. Jeden, maksymalnie dwa odcienie, które będą ze sobą wspólnie harmonizować.

Nowoczesna kuchnia w starym stylu

Mala kuchnia vintage to świetna propozycja dla osób, które chcą połączyć swoje wnętrza z duchem nowoczesności. Dobry kontrast, który będzie ze sobą współgrał. Chłodny minimalizm, który tak bardzo kojarzony jest z trendami nowoczesnymi, zostanie ocieplony przez przytulność stylu retro. Proste meble można połączyć z kafelkami, które zostaną ułożone w czarno-białą szachownicę na podłodze. Zamiast tego rozwiązania, można zdecydować się na taki wzór, który będzie występował na ścianach. Nie oznacza to faktu, że cała ściana ma mieć taki wzór. Z powodzeniem można zdecydować się na poprowadzenie pasa z takim wzorem, który będzie biegł przez całą kuchnię. 

 

https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/ rce-reklama.pl ueformichigan.com