Zaprojektowanie wymarzonej kuchni jest w zasięgu ręki – meble kuchenne na zamówienie pozwolą na zrealizowanie marzeń o kuchni idealnej. Praktycznie nieograniczone możliwości związane z materiałami i liczne akcesoria sprawią, że każda chwila w tak umeblowanej kuchni będzie wyłącznie przyjemnością.

Jak tworzone są meble kuchenne na zamówienie

Chcąc w jak najlepszy sposób wykorzystać przestrzeń kuchni, warto postawić na meble kuchenne na zamówienie. Meble takie pozwolą na wykorzystanie potencjału pomieszczenia oraz na zaprojektowanie zabudowy w taki sposób, aby odpowiadała ona konkretnym oczekiwaniom. Meble kuchenne na zamówienie mogą być dopasowane do konkretnego stylu – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, marki tworzącej wyjątkowe meble kuchenne. Meble kuchenne na zamówienie to również szansa na niebanalną zabudowę wnętrz trudnych, w których znajdują się wnęki czy skosy. Doświadczeni projektanci i stolarze zaproponują takie rozwiązania, które pozwolą na optymalne wykorzystanie danej przestrzeni. Ważnym aspektem tworzenia zabudowy tego typu jest fakt, że klient uczestniczy w całym procesie projektowania. To on wybiera materiały, decyduje o rodzaju zabudowy (szafki, półki, regały, słupki, kosze cargo), wybiera akcesoria wewnętrzne.

Meble kuchenne na zamówienie – tworzywa i materiały

Kuchnia powinna być zarówno funkcjonalna, jak i elegancka i dopasowana estetyką do oczekiwań właścicieli. Meble kuchenne na zamówienie dają nieograniczone możliwości tworzenia oryginalnej zabudowy. Meble mogą być wykonane z materiałów takich jak płyty meblowe, lite drewno, sklejka. Fronty mogą być wykończone lakierem, akrylem, laminatem. Dużym zainteresowaniem cieszą się fronty wykonane z dekoracyjnych paneli, luster, szkła czy metalu.