Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie są już luksusem, na który mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Coraz szersza oferta, powstawanie ogromnej ilości wysokiej klasy gabinetów i wzrost zainteresowania zabiegami pociągają za sobą spadek cen zabiegów. Kuracja przeprowadzona przez wykwalifikowanego lekarza pozwala na szybkie i bezbolesne rozprawienie się ze swoimi kompleksami, skorygowanie defektów i poprawę wyglądu miejsc, z których nie jesteśmy zadowoleni. Jednym  z narzędzi bijących rekordy popularności w nowoczesnych gabinetach medycyny estetycznej jest laser frakcyjny CO2. Jakie możliwości kryje w sobie aparatura? Sprawdź!

Nowa skóra: laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 jest zaawansowaną aparaturą pozwalającą przeprowadzić skuteczne zabiegi dermatologiczne. Zasada działania lasera jest prosta. Aparat wyposażony w specjalną głowicę emituje wiązkę laserową. Laser kierowany jest na skórę wokół wymagającego poprawy obszaru. Na skutek działania lasera podgrzewa się woda znajdująca się w tkankach. Dochodzi do kontrolowanego, fototermicznego urazu skóry, na skutek którego aktywowane są naturalne procesy naprawcze.  Proces regeneracji trwa kilka tygodni. W tym czasie powstają nowe włókna kolagenowe, skóra się wyrównuje, odzyskuje swoją witalność i blask. 

Kiedy warto poddać się zabiegowi?

Laser frakcyjny CO2 jest skuteczną bronią  walce ze zmianami dermatologicznymi różnego typu. Zabiegi polecane są osobom pragnącym pozbyć się blizn różnego typu (przerostowych, potrądzikowych, pooparzeniowych), wyrównać koloryt, usunąć rozstępy czy spłycić drobne zmarszczki. Zregenerowana skóra jest napięta, jednolita, rozświetlona i gładka. Zabiegi nie wymagają rekonwalescencji i hospitalizacji. 

https://chuck.com.pl https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-holowanie-samochodu/ https://wtfskf.org