Kostiumy kąpielowe dostępne są w niezliczonej ilości kolorów oraz wzorów. Dlatego tak trudno jest wybrać ten jeden, który najlepiej zaprezentuje się podczas wakacyjnych wyjazdów i podkreśli wszystkie zalety figury. Podczas poszukiwań stroju warto pamiętać o kilku zasadach prawidłowego doboru odzieży do sylwetki.

Dopasowanie koloru i wzoru

Zazwyczaj kostiumy dwuczęściowe uszyte są z tego samego materiału. Jednak coraz częściej projektanci szukają nowych, ciekawych połączeń góry i dołu. Bardzo popularne stały się kostiumy kąpielowe o kontrastowych połączeniach. Stanik może być pokryty wyrazistym oraz intensywnym printem i stanowić komplet z jednokolorowymi figami. W strojach jednoczęściowych zauważalna jest sezonowa moda na konkretne barwy, które odzwierciedlają kolory promowane przez największe domy mody. Oczywiście nadal jednym z najchętniej wybieranych kolorów jest nieśmiertelna czerń.

Kostium kąpielowy dopasowany do sylwetki

Najmniejszy problem z wyborem odpowiedniego stroju mają panie o sylwetce w kształcie klepsydry. Figura będzie wspaniale prezentować się w mocno wyciętym bikini oraz kostiumach jednoczęściowych z podkreśloną talią. Kobiety z szerszymi biodrami oraz małym biustem mogą uwydatniać swoje zalety poprzez odpowiedni dobór kolorów. W ich sytuacji świetnie sprawdzą się wzorzyste i kolorowe góry, które połączą z jednobarwnymi, stonowanymi kolorystycznie dołami. Odwrotną technikę powinny zastosować panie z wąskimi biodrami i bardziej rozbudowaną górną częścią tułowia. Kobiety, którym zależy na zamaskowaniu krągłości powinny zdecydować się na jednokolorowe kostiumy w ciemniejszych barwach lub zdobione jaśniejszymi, pionowymi pasami, które bardzo ładnie wydłużą całą sylwetkę.

Czy kostium kąpielowy trzeba przymierzyć przed zakupem?

Wiele osób decyduje się na zakup stroju plażowego przez sklep internetowy. Jednak martwią się, czy kostium kąpielowy będzie odpowiednio leżał na sylwetce, Producenci starają się, aby ubrania były szyte według standardowych rozmiarów. Poza tym większość sklepów podaje na swoich stronach dokładną tabelę z rozmiarami. Dlatego warto przestudiować informacje ukazane przy konkretnych modelach. Dzięki temu zakup z całą pewnością będzie udany.

Kostium kąpielowy na basen

Wybierając strój na basen trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę rodzaj głównych aktywności. W basenie rekreacyjnym sprawdzi się zarówno strój jednoczęściowy jak i dwuczęściowy. Natomiast w basenie sportowym wygodniej będzie się pływało w stroju przeznaczonym do bardziej intensywnych ćwiczeń

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostiumy kąpielowe.

https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/ https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ zobacz