Małe mieszkania to olbrzymi segment rynku deweloperskiego i jeden z trendów, o których mówi się od wielu lat. Niewielkie mieszkania, których powierzchnia nie przekracza 35 metrów kwadratowych, dedykowane są singlom lub parom w dużych miastach. Ich funkcjonalne zaaranżowanie będzie możliwe wykorzystując szafy na wymiar. Co warto wiedzieć o szafach w zabudowie?

Szafy na wymiar – wysoka funkcjonalność i elegancja

Szukając idealnych mebli do niewielkich mieszkań nie ma lepszej opcji niż szafy na wymiar – mówią projektanci zatrudnieni w firmie Rega Meble z Bielska-Białej, która oferuje wysokiej jakości szafy. Szafy na wymiar pozwolą na wykorzystanie dostępnego miejsca i stworzenie przestrzeni idealnie dopasowanej do danych potrzeb. To również możliwość zabudowania problematycznych wnęk czy skosów! Szukając wykonawcy szafy na wymiar nie musimy martwić się o nic: wspólnie z architektem stworzymy wizualizację zabudowy zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Architekt podpowie nam też, jakie rozwiązania warto wykorzystać, aby nasza szafa była jeszcze bardziej funkcjonalna. 

Szafy na wymiar: od projektu aż po montaż

Jedną z najważniejszych zalet szafy na wymiar jest fakt, że to my decydujemy o tym jak wygląda ona od wewnątrz i na zewnątrz. W praktyce oznacza to, że decydujemy o ilości i wysokości półek, ilości szuflad oraz rodzaju prowadnic do nich, możemy wybrać rodzaje zawiasów czy podnośników gazowych, zabudować szafę aż po sam sufit. Liczne innowacje i systemy pozwolą na optymalne wykorzystanie danej przestrzeni. Szafy na wymiar to też praktycznie nieograniczony wybór materiałów: szafa może być wykonana z klasycznych desek meblowych, ale również z litego drewna, może być wykończona fornirem. Zaletą tego rozwiązania jest również to, że nasza szafa będzie niepowtarzalna!